top of page

OTOMATIK SATIŞ MAKINELERI

Satış Otomatları

Otomatik Satış Makineleri, satış otomatları günümüzde kullanımı giderek yaygınlaşan ticaret araçlarıdır.
En iyi ürünleri sizlerle buluşturmak için üretim ve satışını yaptığımız çeşitli satış otomatlarından size uygun olanı seçmek için ürün çeşitlerimize göz atın ihtiyacınız olan ürünü bulmak için doğru yerdesiniz.

ÇIĞ SÜT SATIŞ OTOMATLARI

Sütmatik, Sütomat, Çiğ Süt Pınarı

Çiğ süt satış otomatları en hızlı yaygınlaşan modelimiz olmakla beraber süt üreticisi ve tüketicisinin arasındaki yolculuğu kısaltması ve Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığının 2017 tarihli Çiğ Sütün Arzına Dair Tebliği ile yasal zorunluluk haline gelerek kısa zamanda günlük hayatımıza daha da fazla girecek olan ürünlerimizdendir. Farklı seçenek ve kapasitelerde olan ürünlerimizden size uygun olanı seçmek için doğru yerdesiniz.

SOĞUK İÇECEK SATIŞ OTOMATLARI

Kola Matik

Soğuk içecek satış otomatları, gündelik hayatımızda özellikle yaz aylarında sağlığımız için önemli bir yer tutan günlük sıvı tüketimi gerekliliğimizi karşılamamız için bize hizmet eden araçlardır.
Kantin, Büfe, Restaurant, Benzinlik, Otomat işletmesi sahibi veya işletmesine değer katmak isteyen bir girişimci misiniz?  Size uygun bir model mutlaka vardır.

ATIŞTIRMALIK SATIŞ OTOMATLARI

Snack Vending Machine

Atıştırmalık Satış Otomatları, günlük atıştırmalık ihtiyacımızı karşılamanın en yaygın yoludur. 
Kantin, Büfe, Restaurant, Benzinlik, Otomat işletmesi sahibi veya işletmesine değer katmak isteyen bir girişimci misiniz?  Size uygun bir model mutlaka vardır.

SICAK İÇECEK SATIŞ OTOMATLARI

Çay Kahve Satış Otomatları

Her gün binlerce çay kahve satış otomatı insanoğlunun sıcak içecek ihtiyacına hizmet ediyor.
Bu pastadan pay almak isteyen herkes için uygun kaliteli sıcak içecek satış otomatı tedarik ediyoruz. Sizin ihtiyacınıza hangi makine daha uygun ? Online Mağazamıza göz atın.

İŞ GÜVENLIĞI OTOMATI

Önce İnsan, Önce İş Güvenliği

Önce insan, önce iş güvenliği fabrikalar için üretilen iş güvenliği malzemeleri satış otomatları iş güvenliği malzemelerine hızlı ulaşım açısından sanayide önemli bir yere sahiptir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

SIMIT SATIŞ OTOMATI

Simitmatik, Poğaçamatik

Modern dünya hayatımıza hızlı kahvaltı gerekliliğini getirmiştir. Bu ürünlerle artık hızlı kahvaltının anlamı bayat poğaça, soğuk taş gibi simit veya kurumuş kahvaltılıklar olmaktan çıkmıştır.
Fabrikalar, kantinler, unlu mamul üretimi yapan işletmeler ve otomat işletmecilerinin gözde ürünlerinden olan ürünlerimize göz atın ve hızlıca iş fırsatına dönüştürün.

ÖZEL ÜRÜN SATIŞ OTOMATI

Satmak İstediğiniz Hersey İçin

Aklınızda çılgın bir ürün satış otomatı projesi var ama ona uygun satış otomatı bulamadınız mi? Gelin istekleriniz doğrultusunda sizi tatmin edecek satış otomatını birlikte tasarlayalım ve hayallerinizin gerçeğe dönüşme sürecini keyifle takip edin.

DONDURMA SATIŞ OTOMATI

Dondurmatik

Yaz Aylarında serinleme amacımıza hizmet etmek üzere tasarlanan satış otomatıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcisi arkadaşlarımızla iletişime geçin size uygun dondurmatiğinize hızlıca kavuşun.

Otomatik Satış Makineleri: Projeler
bottom of page